login »
25 mei 2023

Cursus Integrale Persoonsgerichte Aanpak

De groep stelselmatige daders die verantwoordelijk is voor een groot deel van de ervaren overlast en criminaliteit kenmerkt zich veelal door een complexe meervoudige problematiek waardoor het moeilijk is om een ‘normaal’ leven te leiden. Dit vraagt om een integrale persoonsgerichte aanpak van de problematiek door betrokken organisaties en professionals.

Tijdens deze cursus leer je

  • Hoe je stelselmatige daders aanpakt die verantwoordelijk zijn voor een groot deel van de criminaliteit en overlast
  • Hoe je integraal complexe meervoudige problematiek aanpakt
  • Op welke manier je samenwerking tussen betrokken organisaties en professionals organiseert en regisseert
  • Hoe je rechtmatig en doelmatig informatie uitwisselt met betrokken organisaties en professionals
  • Op welke manier je voorkomt dat een dreigende situatie escaleert en leidt tot maatschappelijke onrust

Docenten

  • Ron van Gijn, Juridisch beleidsmedewerker openbare Orde en Veiligheid, gemeente ‘s-Hertogenbosch
  • Godfried van Gestel, kwartiermaker van het Zorg- en Veiligheidshuis Limburg Noord
  • Frank van Summeren, adviseur bij RONT Management Consultants en hoofddocent van de HCB Cursus Integrale Persoonsgerichte Aanpak
  • Robert van Brakel, directeur van C3 Group, gespecialiseerd in informatie uitwisseling op het terrein van zorg en veiligheid

Bestemd voor

Deze cursus is speciaal ontwikkeld voor coördinatoren, regisseurs, projectleiders en adviseurs op het gebied van zorg en veiligheid bij:

  • Gemeenten
  • Politie
  • Justitie
  • Zorg- en Veiligheidshuizen
  • Regionale Informatie en Expertise Centra
  • Gevangeniswezen
  • Zorg- en welzijninstellingen

Organisatie

Haags Congres Bureau

Links